Prima / Posturi vacante/ Voluntariat / Informații despre concurs
Informații despre concurs
 
Lista candidaţilor care au promovat proba scrisă și sunt admiși la interviu
26.12.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la proba scrisășef, Serviciu e - Transformare1.Tihon Tudor7,12.Fortuna Igor6,4specialist principal, Serviciul e - Transformare1.Bucșanu Irina6,7Informația privind data și locul desfășurării interviului va fi comunicată suplimentar  
    
 
Lista candidaților admiși la interviu
24.12.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la proba scrisăDirecția elaborare a actelor normativeconsultant - 2 unități1.Sîrbu Lilia8,52.Iancev Elena8,43.Duca Vladislav6,1Direcția reprezentare la CEDO,consultant superior (pe perioadă determinată)1.Rusu Alexandra82.Goinic Daniel6Direcția apostilă,consultant (pe perioadă determinată)1.Musteață Alexei9,12.Sîrbu Lilia8,73.Rurac Cristina7,64.Chirila Veronica7,45.Cașceeva Maria7,36.Pomina Angela6,77.Tataru Tatiana6,4Informația privind
    
 
Lista candidaţilor admişi la concurs
19.12.2013
șef serviciu E- Transformare1.     Tihon Tudorspecialist principal E- Transformare1.     Bucşanu IrinaProba scrisă va avea loc pe data de 23 decembrie 2013, ora 11:00, sala de conferinţe 
    
 
Lista candidaţilor care au promovat concursul pentru ocuparea funcţiei publice vacante de specialist superior din cadrul Direcţiei asigurare informaţională, Centrul de armonizare a legislației
19.12.2013
Nr.Numele, prenumele candidatuluiNota finalăla concursComentarii 1.Lupu Diana8.7Învingător al concursului
    
 
Lista candidaților care au promovat proba scrisă pentru funcțiile publice vacante din cadrul Centrului de armonizare a legislației
09.12.2013
specialist în cadrul Direcţiei armonizare a legislaţieiNr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la proba scrisă1.Stepin Olga62.Şlecari Ecaterina6.2specialist superior în cadrul Direcţiei asigurare informaţionalăNr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la proba scrisă1.Lupu Diana8.452.Iosipoi Natalia6Interviul se va desfăşura în incinta Ministerului Justiției pe data de 16
    
 
Lista candidaților care au promovat concursul
09.12.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la concursComentarii Specialist superior, Direcția contencios1.Ciubotaru Eugeniu7,5învingător al concursului2.Begal Vasile7,4 3.Ananin Artiom6,5 Consultant superior (pe perioadă determinată), Direcția avizare a actelor normative1.Costanda Ion8,9învingător al concursului2.Stepin Olga7,5 Specialist principal, Secția evidență contabilă1.Rusu Alla8,6învingător al concursuluiauditor intern, Direcția control și audit
    
 
Lista candidaților care au promovat concursul
04.12.2013
şef al Serviciului protocol, informare şi comunicare cu mass-media Nr.Numele, prenumele candidatuluiNota finalăla concursComentarii 1.Cebanu Olga9,5învingător al concurs2.Boboc Alexandr7,5 3.Stavița Sergiu7,4 4.Nicula Liudmila6,9 5.Manea Tatiana6,4 
    
 
Lista candidaților admiși la interviu
03.12.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la proba scrisăServiciul protocol, informare și comunicare cu mass-mediaȘef serviciu1.Cebanu Olga9,82.Stavița Sergiu83.Nicula Liudmila7,64.Manea Tatiana6,55.Boboc Alexandr6Interviul se va desfăşura în incinta Ministerului Justiției pe data de 4 decembrie 2013, ora 1145, sala de conferințe, etajul II.  
    
 
Lista candidaților admiși la proba scrisă
03.12.2013
Consultant (pe perioadă determinată), Direcţia apostilăSîrbu LiliaArabadjiu InaGuţu NicolaiTraista AlexandruCaşceeva MariaGologanov RodionGoraş VitalieMusteaţă AlexeiRurac CristinaTataru TatianaPomina AngelaCroitor LiudmilaChirila VeronicaDuca Vladislav             Consultant superior (pe perioada determinată), Direcţia reprezentare la CEDORusu AlexandrinaGoinic DanielPrepeliţă SilviaCroitor LiudmilaGologanov Rodion Consultant, Direcţia elaborare a actelor normative1.      Iancev
    
 
Lista candidaților care au promovat proba scrisă pentru funcția de specialist principal, Serviciul management financiar și audit, Departamentul de administrare judecătorească
02.12.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la proba scrisă1.Voloşin Alexandru7
    
 
Lista candidaţilor admişi la concursul pentru ocuparea funcţiei publice vacante din cadrul Centrului de armonizare a legislației
29.11.2013
de specialist  în Direcţia armonizare a legislaţieiNr.Numele,  prenumeleComentarii1.Bumbu Elenaadmis2.Stepin Olgaadmis3.Şlecari Ecaterinaadmisde specialist superior în Direcţia asigurare informaţionalăNr.Numele,  prenumeleComentarii1.Iosipoi Nataliaadmis2.Lupu DianaadmisProba scrisă va avea loc pe data de 4 decembrie
    
 
Lista candidaţilor admişi la concursul pentru ocuparea funcţiei publice vacante de specialist principal din cadrul Departamentului de administrare judecătorească
29.11.2013
de specialist principal în Serviciul management financiar şi auditNr.Numele,  prenumeleComentarii1.Voloşin Alexandruadmis2.Ciupahina Nataliaadmis3.Manoli LiliaadmisProba scrisă va avea loc pe data de 2 decembrie 2013, ora 900, la Departamentul de administrare judecătorească, bd. Ştefan cel Mare 124 B, et. 2, bir. 237. 
    
 
Lista candidaţilor care au promovat proba scrisă şi punctajul obţinut la această probă
27.11.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la proba scrisăDirecția avizare a actelor normativeconsultant superior (pe perioadă determinată)1.Costanda Ion9,12.Stepin Olga7,3Direcția control și audit intern,auditor intern1.Teșcureanu Cristina7,72.Begal Vasile7,2Direcția contencios,specialist superior1.Begal Vasile7,82.Ananin Artiom6,73.Ciubotaru Eugeniu6,1Secția evidență contabilă,specialist principal1.Rusu Alla9Interviul se va desfăşura
    
 
Lista candidaţilor admişi la concursul pentru ocuparea funcţiilor publice vacante
22.11.2013
șef Serviciu protocol, informare și comunicare cu mass-media(proba scrisă va avea loc pe data de 29 noiembrie 2013, ora 12:00, sala de conferințe, etajul II) 1.      Olaru Lucia2.      Stavița Sergiu3.      Cebanu Olga4.      Nicula Liudmila5.      Manea Tatiana6.      Boboc Alexandr NOTĂ: 1) Persoanele care
    
 
Lista candidaţilor admişi la concursul pentru ocuparea funcţiilor publice vacante
07.11.2013
 Anexa 2 la procesul verbal nr. 1Lista candidaţilor admişi la concursul pentru ocuparea funcţiilor publice vacante consultant superior, Direcția avizare a actelor normative1.      Teleuță Elena2.      Goraș Vitalie3.      Gojinețchi Sergiu4.      Prepeliță Silvia5.      Dereli Claudia6.      Grosu Iurie7.      Costanda Ion8.      Stepin Olga9.      Dănuță
    
 
Lista candidaţilor care au promovat concursul pentru funcțiile publice vacante
29.10.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la concursComentarii Specialist principal, Direcția cooperare juridică internațională1.Vornicu Alexandr7,2învingător al concursului2.Ulinici Diana6,8 3.Racu Valentina6,3 Specialist superior (pe perioadă determinată), Direcția organizații necomerciale1.Roibu Elena7,5învingător al concursului2.Fiodorov Andrei7,2 
    
 
Lista candidaţilor care au promovat proba scrisă şi punctajul obţinut la această probă
24.10.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la proba scrisăDirecția cooperare juridică internațională1.Ulinici Diana72.Vornicu Alexandr63.Racu Valentina6Direcția organizații necomerciale 1.Fiodorov Andrei82.Roibu Elena6Interviul se va desfăşura în incinta Ministerului Justiției pe data de 25 octombrie 2013, ora 900, bir. 104.  
    
 
Lista persoanelor care au promovat concursul
16.10.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la concursComentarii Consultant superior, Direcția elaborare a actelor normative (2 unități)1.Cucer Diana9,5învingător al concursului2.Rusu Veronica9învingător al concursului3.Dănuță Alexandru7,5 Specialist principal (pe perioadă determinată), Direcția apostilă1.Ignat Veronica7,5învingător al concursului2.Musteață Alexei7,3 3.Nedealcov Dorina7 4.Șarban Inga6 Specialist principal, Direcția
    
 
Lista persoanelor admise la interviu
10.10.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleȘef Serviciu protocol, informare și comunicare cu mass-media1.Moscalenco Sergiu2.Levinte NadejdaSpecialist principal, Serviciu protocol, informare și comunicare cu mass-media1.Damaschin MarinaInterviul se va desfăşura în incinta Ministerului Justiției pe data de 11 octombrie 2013, ora
    
 
Lista candidaţilor care au promovat proba scrisă pentru funcţia de specialist superior în cadrul Centrului de informații juridice
08.10.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la proba scrisă1.Alacev Daniela82.Roibu Elena73.Nadolschi Alexandra6
    
 
Lista candidaţilor care au promovat proba scrisă şi punctajul obţinut la această probă
07.10.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la proba scrisăDirecția elaborare a actelor normative1.Cucer Diana102.Rusu Veronica93.Dănuță Alexandru7,5Serviciul e - Transformare1.Osadci Valerian7,25Direcția apostilă1.Musteață Alexei7,52.Șarban Inga63.Pavel Natalia64.Nedealcov Dorina65.Ignat Veronica6Direcția contencios 1.Valiuh Irina8,52.Ciobanu Liliana6,5Direcția avizare a actelor normative 1.Lupașcu Diana72.Prepeliță
    
 
Lista candidaţilor admişi la concursul pentru ocuparea funcţiilor publice vacante
03.10.2013
specialist principal, Direcția cooperare juridică internațională(proba scrisă va avea loc pe data de 9 octombrie 2013, ora 10.00, bir. 104)1.      Tomșa Andrei2.      Ulinici Diana3.      Coșleț Vasile4.      Șișianu Cristina5.      Racu Valentina6.      Tataru Tatiana7.      Cazacu Valeriu8.      Roșca Tatiana9.      Vornicu Alexandrșef Serviciu protocol,
    
 
Lista candidaţilor admişi la concursul pentru ocuparea funcţiei publice vacante de specialist superior din cadrul Centrului de Informații Juridice și data desfășurării probei scrise
02.10.2013
Specialist superior (pe perioadă determinată) în Direcţia prelucrarea şi difuzarea actelor juridiceProba scrisă va avea loc pe data de 7 octombrie 2013, ora 10:00, bir. 104Nr.Numele,  prenumeleComentarii1.Calaraş Igoradmis2.Nadolschi Alexandraadmis3.Ciobanu Sergheiadmis4.Roibu Elenaadmis5.Alacev Danielaadmis6.Goraş Vitalieadmis7.Cigrinev Dmitriiadmis 
    
 
Lista candidaţilor admişi la concursul pentru ocuparea funcţiilor publice vacante și data desfășurării probei scrise
01.10.2013
specialist principal, Direcția cooperare juridică internațională(proba scrisă va avea loc pe data de 9 octombrie 2013, ora 10.00, bir. 104)1.      Tomșa Andrei2.      Ulinici Diana3.      Coșleț Vasile4.      Șișianu Cristina5.      Racu Valentina6.      Tataru Tatiana7.      Cazacu Valeriușef Serviciu protocol, informare și comunicare cu
    
 
Lista candidaţilor care au promovat concursul pentru ocuparea funcţiei publice vacante de specialist superior din cadrul Serviciului statistică judiciară, Departamentul de administrare judecătorească
01.10.2013
Nr.Numele, prenumele candidatuluiNota finalăla concursComentarii 1.Pavel Natalia8.3Învingător al concursului
    
 
Lista candidaţilor care au promovat proba pentru funcţia de specialist superior, Serviciul statistică judiciară, Departamentul administrare judecătorească
24.09.2013
Nr.d/oNumele,  prenumeleNota finală obţinută la proba scrisă1.Viţu Natalia92.Pavel Natalia7.6
    
 
Lista candidaţilor admişi la concursul pentru ocuparea funcţiilor publice vacante
20.09.2013
auditor intern, Direcţia control şi audit intern (proba scrisă va avea loc pe data 25 septembrie 2013, ora 10:00, etajul II, sala mare)1.       Ranga Diana2.       Tcaci Maria3.       Gradinaru Sabina4.       Tutunaru Alina5.       Guşan Victor6.       Voloşin Alexandru7.       Perciun Alexandru8.       Arnăut Ecaterina9.       Tanasov
    
 
Desfășurarea probei scrise pentru funcțiile de specialist principal și specialist superior din cadrul Departamentului de administrare judecătorească
16.09.2013
Specialist principal (pe perioadă determinată)  în Direcţia administrarea instanţelor judecătoreşti, Departamentul de administrare judecătorească.Specialist superior în Serviciului statistică judiciară, Departamentul de administrare judecătorească.Proba scrisă va avea loc la data de 18 septembrie 2013, ora 1000 sala 104, pe adresa: str. 31 august 1989 nr. 82, Chişinău.
    
 
Lista candidaţilor admişi la concursul pentru ocuparea funcţiilor publice vacante din cadrul Departamentului de administrare judecătorească
17.08.2013
specialist principal (pe perioadă determinată) în Direcţia administrarea instanţelor judecătoreştiNr.Numele,  prenumeleComentarii1.Istratuc Iacobadmis2.Otrublenco Nadejdaadmis3.Corlăteanu Diana admis4.Untila Mihailadmis5.Popuşoi Nicolaiadmis6.Pavel Nataliaadmis7.Cataraga Marinaadmis8.Pîntea Anastasiaadmisspecialist superior în Serviciul statistică judiciarăNr.Numele, 
    
 
Lista candidaţilor care au promovat concursul pentru ocuparea funcţiei publice vacante de specialist din cadrul Direcţiei armonizare a legislaţiei
14.08.2013
Nr.Numele, prenumele candidatuluiNota finalăla concursComentarii 1.Spînachi Natalia 7.43Învingător al concursului
    
 
1 2 3 »»

   

   

Elaborarea acestei pagini web a avut loc cu susţinerea financiară a PROGRAMULUI COMUN AL UNIUNII EUROPENE ŞI AL CONSILIULUI EUROPEI "SUSŢINEREA DEMOCRAŢIEI ÎN REPUBLICA MOLDOVA"
sus
Harta
Contact
Tel.: (+373 22) 23 33 40
Fax: (+373 22) 23 47 97
Vizitatori total: 7775303     Soluție
 
Servicii
Close