Telefoanele şi e-mail-urile aparatului central al Serviciului Stare Civilă
Conducerea
Ciobanu Lucia Director 257-125 257-126  secretariat@ssc.gov.md
Bacioi Alexandra Director adjunct 257-130 secretariat@ssc.gov.md
Tacu Diana Director adjunct 257-176 secretariat@ssc.gov.md
Secţia secretariat




Secţia analitico-organizatorică şi statistică
Colac Maria Şef secţie 267-216 colac.maria@ssc.gov.md
Direcţia resurse umane
Mihai Gheorghe Şef direcţie 257-118 mihai.gheorghe@ssc.gov.md
Cojocari Angela Şef adjunct direcţie 257-156 cojocari.angela@ssc.gov.md
Direcţia asistenţă juridică
Otgon Igor Şef direcţie 257-161 otgon.igor@ssc.gov.md
Viziru Avelina Şef adjunct direcţie 257-154 viziru.avelina@ssc.gov.md
Direcţia control şi metodologie
Guţu Liudmila Şef direcţie 257-175 gutu.liudmila@ssc.gov.md
Secţia evaluare, analiză şi control
Tataru Valeriu Şef secţie 257-177 tataru.valeriu@ssc.gov.md
Secţia metodică şi examinarea dosarelor
Bordea Nina Şef sectie 267-210 bordea.nina@ssc.gov.md




Direcţia registre stare civilă
Burea Svetlana Şef secţie 267-238 burea.svetlana@ssc.gov.md
Budu Nina Şef adjunct direcţie 257-143 budu.nina@ssc.gov.md
Cibotaru Aliona Şef adjunct direcţie 257-138 cibotaru.aliona@ssc.gov.md
Secţia perfectare a documentelor
Severin Cristina Şef secţie 257-143 severin.cristina@ssc.gov.md
Secţia sistematizare, organizare şi evidenţa registrelor stare civilă
Hîncu Maria Şef secţie 257-150 (fax) hincu.maria@ssc.gov.md
Secţia informaţii iniţiale şi verificări
Ciochină Elena Şef secţie 257-158 ciochina.elena@ssc.gov.md
Secţia actualizarea actelor de stare civilă
Glușacenco Svetlana Şef secţie 257-141 glusacenco.svetlana@ssc.gov.md
Direcţia audienţă şi eliberarea documentelor
Mîndru Larisa Şef direcţie 257-174  mindru.larisa@ssc.gov.md
Iovu Ion Şef adjunct direcție 257-187 iovu.ion@ssc.gov.md
Secţia avizarea documentelor
Roibu Larisa Şef secţie 267-268 roibu.larisa@ssc.gov.md
Secţia eliberarea documentelor
Siminel Elena Şef secţie 257-182 siminel.elena@ssc.gov.md
Secţia perfectarea documentelor în regim de urgenţă
Cheptea Galina Şef secţie 257-120 cheptea.galina@ssc.gov.md
Direcţia economico-financiară
Puşcaş Nina Şef direcţie 257-140 puscas.nina@ssc.gov.md
Secţia economie, finanţe şi planificare
Mihalaş Angela Şef secţie 237-133 mihalas.angela@ssc.gov.md
Secţia evidenţă contabilă şi gestiune
Marineac Viorica Şef secţie 257-131 marineac.viorica@ssc.gov.md
Direcţia exploatarea şi dezvoltarea organelor de stare civilă
Guțu Fiodor Șef adjunct direcție 257-166 gutu.fiodor@ssc.gov.md
Secţia aprovizionare tehnico-materială
Mardari Aculina Șef depozit 257-167 mardari.aculina@ssc.gov.md
Secţia gospodărie
Stan Samoil Şef secţie 257-179 stan.samoil@ssc.gov.md
Sericiul reparații curente și capitale
Procop Mihail  Inginer principal 267-217
Serviciul securitate și sănătate în muncă
Curmei Serghei Inginer principal 267-279
Direcţia sistemelor informaţionale stare civilă
Ilescu Svetlana Şef direcţie 257-109  ilescu.svetlana@ssc.gov.md
Secţia asigurarea calităţii si integrităţii resurselor informaţionale
Tataru Ilie Şef secţie 257-112  tataru.ilie@ssc.gov.md
Secţia gestionarea echipamentului tehnic si programe
Guţal Alexandr Șef secție 257-205 gutal.alexandr@ssc.gov.md

Plasează în:   google Delicious Digg Yahoo Facebook Twitter Netvibes linkedin
 

   

 Portal Servicii

Linia fierbinte anticorupție: (+373 22) 20-14-20    

 

Elaborarea acestei pagini web a avut loc cu susţinerea financiară a PROGRAMULUI COMUN AL UNIUNII EUROPENE ŞI AL CONSILIULUI EUROPEI "SUSŢINEREA DEMOCRAŢIEI ÎN REPUBLICA MOLDOVA"
sus
Harta
Contact
Tel: (+373 22) 23-33-40
Fax: (+373 22) 23-47-97
Vizitatori total: 4037730     Implementare Trimaran
 
Servicii
Close