Date de contact

Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția 

Telefon

E-mail

1.

Ţapiş Oxana

Director interimar

0(22)820886

oxana.tapis@justice.gov.md

2.

 

Director adjunct

 

 

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

3.

 

Șef direcție

 

 

4.

Pavalachii Rita

Șef adjunct direcție

0(22)820886

rita.pavalachii@justice.gov.md

5.

Bucur Tatiana

Specialist principal

0(22)235735

tatiana.bucur@justice.gov.md

6.

Mazarenco Marcela

Specialist principal

0(22)235729

marcela.mazarenco@justice.gov.md

7.

Perevoznic Natalia

Specialist  principal

0(22)235735

natalia.perevoznic@justice.gov.md

Direcția apostilă și legalizare

8.

Frimu Valeriu

Șef direcție

022201457

valeriu.frimu@justice.gov.md

9.

Veriga Tatiana

Șef adjunct direcție

022201456

tatiana.veriga@justice.gov.md

10.

Meriacre Cristina

Specialist principal

022201477

cristina.cimpoaica@justice.gov.md

11.

Mîrzac Iuliana

Specialist  principal

022201477

iuliana.mirzac@justice.gov.md

12.

Vilidniuc Victoria

Specialist superior

022201477

natalia.perevoznic@justice.gov.md

 

Direcția sisteme informaționale în sectorul justiției

13.

Bujor Nicolai

Şef direcţie

0(22)820886

nicolai.bujor@justice.gov.md

14.

Ivanov Ala

Specialist principal

0(22)235735

ala.ivanov@justice.gov.md

15.

Croitoru Radu

Specialist superior

0(22)235729

radu.croitoru@justice.gov.md



Plasează în:   google Delicious Digg Yahoo Facebook Twitter Netvibes linkedin
 

   

   

Linia fierbinte anticorupție: (+373 22) 20-14-20

Elaborarea acestei pagini web a avut loc cu susţinerea financiară a PROGRAMULUI COMUN AL UNIUNII EUROPENE ŞI AL CONSILIULUI EUROPEI "SUSŢINEREA DEMOCRAŢIEI ÎN REPUBLICA MOLDOVA"
sus
Harta
Contact
Tel: (+373 22) 23 33 40
Fax: (+373 22) 23 47 97
Vizitatori total: 5258390     Soluție
 
Servicii
Close