Date de contact

Agenția Resurse Informaționale Juridice

Chişinău, str. 31 August 1989, 82, et.4, MD – 2012

Tel: (+373 22) 235726

Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția 

Telefon

E-mail

1.

Bragoi Constantin 

Director interimar

0(22)235727

constantin.bragoi@justice.gov.md

 

 

Director adjunct

 

 

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

2.

Ţapiş Oxana

Șef direcție

0(22)820886

oxana.tapis@justice.gov.md

3.

Pavalachii Rita

Șef adjunct direcție

0(22)820886

rita.pavalachii@justice.gov.md

4.

Bucur Tatiana

Specialist principal

0(22)235735

tatiana.bucur@justice.gov.md

Direcția apostilă și legalizare

5.

Frimu Valeriu

Șef direcție

022201457

valeriu.frimu@justice.gov.md

6.

Veriga Tatiana

Șef adjunct direcție

022201477

tatiana.veriga@justice.gov.md

7.

Cimpoacă Cristina

Specialist principal

022201477

cristina.cimpoaica@justice.gov.md

 

Direcția sisteme informaționale în sectorul justiției

8.

Ivanov Ala

Specialist principal

0(22)235735

ala.ivanov@justice.gov.md

 

În afara statelor de personal


Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția

Telefon

E-mail

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

1.

Mazarenco Marcela

Specialist

0(22)235729

marcela.mazarenco@justice.gov.md

 

Direcția tehnologii informaționale și comunicații

2.

Bujor Nicolai

Şef direcţie

0(22)820886

nicolai.bujor@justice.gov.md

3.

Croitoru Radu

Administrator principal rețea de calculatoare

0(22)235729

radu.croitoru@justice.gov.md

4.

Gore Dumitru

Administrator principal baze de date

0(22)235729

dumitru.gore@justice.gov.md

5.

Auzeac Veronica

Administrator principal sisteme informatice

0(22)235735

veronica.auzeac@justice.gov.md

6.

Sorocinskaia Tatiana

Administrator superior sisteme informatice

0(22)235735

tatiana.sorocinskaia@justice.gov.md

 


Plasează în:   google Delicious Digg Yahoo Facebook Twitter Netvibes linkedin
 

   

   

Linia fierbinte anticorupție: (+373 22) 20-14-20

Elaborarea acestei pagini web a avut loc cu susţinerea financiară a PROGRAMULUI COMUN AL UNIUNII EUROPENE ŞI AL CONSILIULUI EUROPEI "SUSŢINEREA DEMOCRAŢIEI ÎN REPUBLICA MOLDOVA"
sus
Harta
Contact
Tel: (+373 22) 23-33-40
Fax: (+373 22) 23-47-97
Vizitatori total: 5055656     Soluție
 
Servicii
Close