Date de contact

Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția

Telefon

E-mail

1.

Nicolaescu Gheorghe

Director

0(22)235727

gheorghe.nicolaescu@justice.gov.md

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

2.

Ţapiş Oxana

Șef direcție

0(22)820886

oxana.tapis@justice.gov.md

3.

Pavalachii Rita

Șef adjunct direcție

0(22)820886

rita.pavalachii@justice.gov.md

4.

Bucur Tatiana

Specialist principal

0(22)235735

tatiana.bucur@justice.gov.md

5.

Mazarenco Marcela

Specialist principal

0(22)235729

marcela.mazarenco@justice.gov.md

6.

Perevoznic Natalia

Specialist  principal

0(22)235726

natalia.perevoznic@justice.gov.md

7.

Vulpe Eugeniu

Specialist superior

0(22)235729

eugeniu.vulpe@justice.gov.md

Direcția apostilă și legalizare

8.

Frimu Valeriu

Șef direcție

022201457

valeriu.frimu@justice.gov.md

9.

Veriga Tatiana

Șef adjunct direcție

022201456

tatiana.veriga@justice.gov.md

10.

Mîrzac Iuliana

Specialist  principal

022201477

iuliana.mirzac@justice.gov.md

11.

David Ruslan

Specialist principal

022201477

ruslan.david@justice.gov.md

12.

Ceban Ana

Specialist principal

022201477

ana.ceban@justice.gov.md

13.

Șelaru Valentina

Specialist principal

022201456

valentina.selaru@justice.gov.md

14.

Grate Elena

Specialist superior

022201477

elena.grate@justice.gov.md

 

Direcția sisteme informaționale în sectorul justiției

15.

Bujor Nicolai

Şef direcţie

0(22)820886

nicolai.bujor@justice.gov.md

16.

Leahu Diana

Specialist principal

0(22)235735

diana.leahu@justice.gov.md

17.

Croitoru Radu

Specialist superior

0(22)235729

radu.croitoru@justice.gov.md


Plasează în:   google Delicious Digg Yahoo Facebook Twitter Netvibes linkedin
 

   

   

Elaborarea acestei pagini web a avut loc cu susţinerea financiară a PROGRAMULUI COMUN AL UNIUNII EUROPENE ŞI AL CONSILIULUI EUROPEI "SUSŢINEREA DEMOCRAŢIEI ÎN REPUBLICA MOLDOVA"
sus
Harta
Contact
Tel.: (+373 22) 23 33 40
Fax: (+373 22) 23 47 97
Vizitatori total: 7500002     Soluție
 
Servicii
Close