Date de contact

Centrul de Informaţii Juridice Ministerul Justiţiei

Chişinău, str. 31 August 1989, 82, et.4, MD – 2012

Tel: (+373 22) 235726

Nr.     Nume, Prenume                 Funcţia                                                Telefon      E-Mail                                              

1.

Bragoi Constantin 

Director

0(22)235727

constantin.bragoi@justice.gov.md

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

2.

Ţapiş Oxana

Șef direcție

0(22)820886

oxana.tapis@justice.gov.md

 

Serviciul gestionarea Registrului de Stat al actelor juridice

3.

Pavalachii Rita

Șef adjunct direcție, șef Serviciu

0(22)820886

rita.pavalachii@justice.gov.md

4.

Bucur Tatiana

Specialist principal

0(22)235735

tatiana.bucur@justice.gov.md

 

Serviciul analiză și documentare

 

 

 

 

 

 

Serviciul garanții reale  mobiliare, doasare succesorale și testamente

6.

Caminschi Ion

Șef Serviciu

0(22)235726

ion.caminschi@justice.gov.md

7.

Ivanov Ala

Specialist principal

0(22)235735

ala.ivanov@justice.gov.md

 

Direcția tehnologii informaționale și comunicații

8.

Bujor Nicolai

Şef direcţie

0(22)820886

nicolai.bujor@justice.gov.md

9.

Croitoru Radu

Administrator principal rețea de calculatoare

0(22)235729

radu.croitoru@justice.gov.md

10.

Gore Dumitru

Administrator principal baze de date

0(22)235729

dumitru.gore@justice.gov.md

11.

Munteanu Ana

Administrator superior sisteme informatice

0(22)235735

ana.munteanu@justice.gov.md

 

 

 

 


Plasează în:   google Delicious Digg Yahoo Facebook Twitter Netvibes linkedin
 

     

Portal Servicii

Linia fierbinte anticorupție (+373 22) 20 14 20    

 

Elaborarea acestei pagini web a avut loc cu susţinerea financiară a
PROGRAMULUI COMUN
AL UNIUNII EUROPENE ŞI AL CONSILIULUI EUROPEI
"SUSŢINEREA DEMOCRAŢIEI ÎN REPUBLICA MOLDOVA"

sus
Harta
Contact
Tel: (+373 22)23 47 95
Fax: (+373 22)23 47 97
Vizitatori total: 3746142     Implementare Trimaran
 
Servicii
Close