print
Lista candidaţilor admişi la concursul pentru ocuparea funcţiilor publice vacante din cadrul aparatului central al Ministerului Justiției
01.08.2020


Consultant principal în Direcția profesii și servicii juridice (pe perioadă determinată)
Proba scrisă se va desfășura în incinta Ministerului Justiției, în data de 5 august 2020,
ora 10.00, sala 227, etajul II.

1.Dodi Ion
2.Mardari Daniela


Consultant în Direcția analiză, monitorizare și evaluare a politicilor (perioadă determinată)
Proba scrisă se va desfășura în incinta Ministerului Justiției, în data de 5 august 2020,
ora 10.00, sala 227, etajul II.

1.Garaz Cristina
2.Matcovschi Drăgălina
3.Gorneț Violeta
4.Ranga Gheorghe
5.Staci Lilian
6.Vetrila Irina
7.Bebea Ludmila
8.Stati Dan
9.Mazniuc Diana
10.Pînzari Alexandra
11.Iachimovschi Viorica

Consultant în Direcția avizare a actelor normative (perioadă determinată)
Proba scrisă se va desfășura în incinta Ministerului Justiției, în data de 5 august 2020,
ora 13.30, sala 227, etajul II.

1.Berdeu Daniela
2.Carazan Olga
3.Garaz Cristina
4.Manea Diana
5.Staci Lilian
6.Gorneț Violeta
7.Matcovschi Drăgălina
8.Ranga Gheorghe
9.Malai Alina
10.Pînzari Alexandra

Consultant superior în Secția financiar - administrativă
Proba scrisă se va desfășura în incinta Ministerului Justiției, în data de 5 august 2020,
ora 13.30, sala 227, etajul II.

1.Filimon Oleg
2.Mardari Daniela

Auditor intern în Serviciul audit intern (perioadă determinată)
Proba scrisă se va desfășura în incinta Ministerului Justiției, în data de 5 august 2020,
ora 13.30, sala 227, etajul II.

1.Bebea Ludmila
2.Stati Dan

Consultant în Direcția profesii și servicii juridice (pe perioadă determinată)
Proba scrisă se va desfășura în incinta Ministerului Justiției, în data de 6 august 2020,
ora 10.00, sala 227, etajul II.

1.Nichifor Laura
2.Gorneț Violeta


Consultant în Direcția agent guvernamental
Proba scrisă se va desfășura în incinta Ministerului Justiției, în data de 6 august 2020,
ora 10.00, sala 227, etajul II.

1.Melnic Violeta
2.Papuc Marcel
3.Staci Lilian
4.Ranga Gheorghe
5.Rusu Victoria
6.Berdeu Daniela
7.Gorneț Violeta
8.Vlasov Nicolae
9.Garaz Cristina
10.Oprea Nadejda
11.Strișco Cristina
12.Gamarța - Eșanu Adrian
13.Stati Dan
14.Kalughin Victor
15.Ivanov Dumitru
16.Graur Cătălina
17.Pînzari Alexandra


*NOTĂ: Persoanele care au depus dosarul de concurs prin poştă sau e-mail urmează să prezinte originalele documentelor și/sau copiile autentificate de notar pînă la data desfăşurării probei scrise a concursului, sub sancţiunea respingerii dosarului de concurs.


Accesul în clădirea Ministerului Justiției, fără mască de protecție, este interzis.

 

 

Tel Secretariat Ministerul Justiției (+373 22) 20 14 31; Direcția apostilă și legalizare: tel. (+373 22) 20 14 56; (+373 22) 20 14 77
Fax (+373 22) 23 47 97
Copyright © 2021 Ministerul Justiţiei al Republicii Moldova - Toate drepturile sunt rezervate.