print
Date de contact
10.09.2018

Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția

Telefon

E-mail

1.

Nicolaescu Gheorghe

Director

0(22)235727

gheorghe.nicolaescu@justice.gov.md

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

2.

Ţapiş Oxana

Șef direcție

0(22)820886

oxana.tapis@justice.gov.md

3.

Pavalachii Rita

Șef adjunct direcție

0(22)820886

rita.pavalachii@justice.gov.md

4.

Bucur Tatiana

Specialist principal

0(22)235735

tatiana.bucur@justice.gov.md

5.

Mazarenco Marcela

Specialist principal

0(22)235729

marcela.mazarenco@justice.gov.md

6.

Vulpe Eugeniu

Specialist  superior

0(22)235729

eugeniu.vulpe@justice.gov.md

Direcția apostilă și legalizare

7.

Frimu Valeriu

Șef direcție

022201457

valeriu.frimu@justice.gov.md

8.

Veriga Tatiana

Șef adjunct direcție

022201456

tatiana.veriga@justice.gov.md

9.

Mîrzac Iuliana

Specialist  principal

022201477

iuliana.mirzac@justice.gov.md

10.

David Ruslan

Specialist principal

022201477

ruslan.david@justice.gov.md

11.

Șelaru Valentina

Specialist principal

022201456

valentina.selaru@justice.gov.md

12.

Grate Elena

Specialist superior

022201477

elena.grate@justice.gov.md

 

Direcția sisteme informaționale în sectorul justiției

13.

Bujor Nicolai

Şef direcţie

0(22)820886

nicolai.bujor@justice.gov.md

14.

Leahu Diana

Specialist principal

0(22)235735

diana.leahu@justice.gov.md

15.

Croitoru Radu

Specialist superior

0(22)235729

radu.croitoru@justice.gov.md

Tel (+373 22) 23 33 40
Fax (+373 22) 23 47 97
Copyright © 2020 Ministerul Justiţiei al Republicii Moldova - Toate drepturile sunt rezervate.