Date de contact

Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția 

Telefon

E-mail

1.

Nicolaescu Gheorghe

Director

0(22)235727

gheorghe.nicolaescu@justice.gov.md

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

2.

 

Șef direcție

0(22)820886

 

3.

Pavalachii Rita

Șef adjunct direcție

0(22)820886

rita.pavalachii@justice.gov.md

4.

Bucur Tatiana

Specialist principal

0(22)235735

tatiana.bucur@justice.gov.md

5.

Lungu Violina

Specialist  principal

0(22)235726

violina.lungu@justice.gov.md

6.

Velenciuc Maria

Specialist principal

0(22)235735

maria.velenciuc@justice.gov.md

7.

 

Specialist superior

0(22)235729

 

Direcția apostilă și legalizare

8.

Frimu Valeriu

Șef direcție

022201461

valeriu.frimu@justice.gov.md

9.

Veriga Tatiana

Șef adjunct direcție

022201456

tatiana.veriga@justice.gov.md

10.

Mîrzac Iuliana

Specialist  principal

022201477

iuliana.mirzac@justice.gov.md

11.

 

Specialist principal

022201477

 

12.

Deleanu Cristina

Specialist principal

022201477

cristina.deleanu@justice.gov.md 

13.

Grate Elena

Specialist superior

022201477

elena.grate@justice.gov.md

 

Direcția sisteme informaționale în sectorul justiției

14.

Bujor Nicolai

Şef direcţie

0(22)820886

nicolai.bujor@justice.gov.md

15.

Leahu Diana

Specialist principal

0(22)235735

diana.leahu@justice.gov.md

16.

 

Specialist superior

0(22)235729

 


Plasează în:   google Delicious Digg Yahoo Facebook Twitter Netvibes linkedin
 

   

   

Elaborarea acestei pagini web a avut loc cu susţinerea financiară a PROGRAMULUI COMUN AL UNIUNII EUROPENE ŞI AL CONSILIULUI EUROPEI "SUSŢINEREA DEMOCRAŢIEI ÎN REPUBLICA MOLDOVA"
sus
Harta
Contact
Tel.: Direcția apostilă și legalizare: tel. (+373 22) 20 14 56; (+373 22) 20 14 77; Secretariat Ministerul Justiției (+373 22) 20 14 31.
Linia instituțională pentru informare: +373 22 20 14 20
Vizitatori total: 11299111     Soluție
 
Servicii
Close